Etico, mutlu insanların çalıştığı mutlu bir firmadır.


30 yıllık tecrübemiz ve altmıştan fazla gülen yüzden oluşan ekibimizle birlikte, tasarımlarımızı ve ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz.

Tasarımın ve kumaşın dilinden çok iyi anlıyoruz. Vizyon sahibi, özgün ve kumaşa yakışan tasarımların peşindeyiz.
Gelenekler çoğu zaman geçmişten gelir…

Ama bizim için gelenek, geleceği yenilemek ve her zaman son teknolojiye yatırım yaparak, kaliteden asla ödün vermeyen bir üretim anlayışına sahip olmak demektir.

En gelişmiş baskı teknolojilerini kullanarak, polyester gibi sentetik elyaf kumaşlar ve Viscon pamuk gibi doğal elyaf kumaşlara da baskı uygulayabilecek uzmanlığa sahibiz.

Her yıl 10.000’den fazla yeni tasarım yaparak, tasarım konusunda sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz. Zarafetten aldığımız ilhamı kaliteye dönüştürmeyi seviyoruz. Tasarımcılarımızın özgün eserlerini, ekip çalışmasıyla birlikte çok daha iyi yerlere getiriyoruz. Sektörün büyük ihtiyacı olan kaliteli ve hızlı üretimi garanti ediyoruz.

Kullandığımız tüm renkler ve ürettiğimiz kumaşlardaki imzamız, sadece kaliteye gösterdiğimiz hassasiyeti değil doğaya ve insana duyduğumuz saygıyı da ifade ediyor. Dört ayrı global kuruluş tarafından sertifikalı olan, çevreye duyarlı boyalarımız ve geri dönüşümlü kağıtlarımızla, yaşadığımız dünyayı korumaya özen gösteriyoruz.

Ürettiğimiz tasarımları giyen insanların aynaya baktıkları anda yüzlerinde oluşan anlamlı gülümseme, Etico markasına hizmet veren güler yüzlü insanların en büyük mutluluk kaynağı oluyor.

Her şey neye layıksa ona dönüşür...

İşte bu felsefe, Etico’yu çok iyi ifade ediyor. Çünkü özgün tasarımlarımız kumaşla buluşunca, modaya yön veren eşsiz ürünlere dönüşüyorlar.